• DRY MIX LLAÇ PLANT DRY MIX LLAÇ PLANT

  DRY MIX LLAÇ PLANT

  QH-30 Simple Lloji Dry Mix llaç bimëve, ajo është rritur horizontal (i zbatueshëm për bimë të ulët), performanca e shkëlqyer, operacion i thjeshtë, mbulojnë një sipërfaqe prej një zonë të vogël, më pak të punës për njësi (2-3), materiale të lartë përzierjen [.. ] Lexo më shumë
 • Tjegull ngjitës MANUFACTURING PLANT Tjegull ngjitës MANUFACTURING PLANT

  Tjegull ngjitës MANUFACTURING PLANT

  Tile ngjitës fabrikë të prodhimit është përdorur për të prodhuar ngjitës qeramike tjegull, filler, ruajtjen ngrohje multipleks përdorin sistemin ngjitës llaç, llaç murature [..] Lexo më shumë
 • READY MIX SUVA PLANT READY MIX SUVA PLANT

  READY MIX SUVA PLANT

  Ready bimë përzierje suva është përdorur për të prodhuar cilësi të lartë dhe gips suva e mjedisit dhe vetë-leveling gips. Gips suva është leveling themelore. Lëndë e parë e [..] Lexo më shumë

SHANDONG Quanhua IMPORT & EXPORT CO., LTD.

Quan Hua Group me seli është e vendosur në Jinan, qytetin e burimeve, kjo është një ndërmarrje të mëdha të integruar të prodhimit, kërkimit shkencor, shitjes, importit dhe eksportit të tregtisë. Kompania është themeluar në vitin 2003. Adresa jonë fabrikë është Anqiu Shiquan Industrial Park, Weifang City, Shandong Province, mbulon një sipërfaqe prej 200.000 metra katrorë dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 120.000 metra katrorë, me 300 të punësuar, tani është ndërtuar një kuadër të përgjithshëm, industritë e mëdha është kryesisht e makinerive të ndërtimit, të plotësuara janë instalimin dhe ndërtimi.
Mëso më shumë

JEMI TUAJA përzierjen ofruesit e zgjidhje

Si një prodhuesi kryesor i impiantit mortaja përzierje të thatë dhe makinë pajisjet e ndërtimit në Kinë, ne jemi të përkushtuar për të qenë në ballë të teknologjisë dhe inovacionit dhe vazhdimisht përmirësimin e të gjitha fushat e biznesit tonë. Strategjia jonë na ndihmon të fitojë një pozitë të fortë në tregun ndërkombëtar dhe siguron një rritje afatgjatë. markë Quan HUA janë të njohura në industrinë dhe makina jonë kanë eksportuar në Malajzi, Vietnam, Rusi, Kazakistan, Uzbekistan, Mongoli, Katar, Algjeri, Egjipt dhe vende të tjera. Ka fituar mbështetjen e konsumatorit dhe besimin.
 • 20

  Vite
  të përvojës
 • 500 +

  Instalime
  porositur deri tani
 • 30

  Vendet
  ne kemi eksportuar në
 • ISO dhe certifikatë CE

Çfarë bëjmë ne

MANUFACTURERS OF DRY MIX MORTAR AND POWDER PLANT AND OTHER CONSTRUCTION EQUIPMENTS MACHINE PROVIDE PERFECT MIXING SOLUTIONS

Perfect pas shitjes shërbimi

 • 24-orë në internet reply ose telefononi mbrapa

 • Pjesë këmbimi dhe quick- pjesët veshin e furnizimit

 • Free-trajnim për operatorët tuaja

Çfarë është llaç i thatë?

1. Në kontrast me mortaja punë-faqe, llaç i thatë është quajtur edhe llaç para-përziera, e cila është prodhuar në fabrikë me objektet e dedikuara në batching dhe përzierja e përbërësve në procesin shumë të kontrolluar. Ajo mund të përdoret direkt vetëm duke shtuar ujë në vend të punës.
2. Ajo ka avantazhet e cilësi konsistente, inventarit të kontrolluar, duke kursyer kohë dhe kostos së punës. Duke shtuar aditivëve të ndryshme kimike, ajo ka veti të bukura të lidhjes, termike dhe izolim akustik, plas-rezistenca, punueshmeri, ujë-mbajtjen, veshin-provë, anti-korrozioni, etj
3. Llaç i thatë mund të përputhen me lloje të ndryshme të materialeve të reja të ndërtimit duke përmirësuar formulimit. Këto prona të mirë jo vetëm të përmirësuar cilësinë e ndërtesës dhe jetën e shumë, por edhe të ulur përdorimin e llaçit në një shkallë të madhe.
4. Kërkesa për llaç të thatë ka rritur me shpejtësi për shkak të meritave të saj të shquar në krahasim me çmendur llaç në punë-site.

DESIGN

Nëse ju do të donte për të ndërtuar një fabrikë të thatë llaç në fabrikën tuaj, Mixer Ekipi ynë Quanhua do të përdorin ekspertizën e tyre të madhe dhe njohuri teknike për të hartuar inovative inxhinieri front-fund të thata Mix llaç Industries.

inxhinierët tanë me përvojë shumë të sigurojë dizajn të thatë bimore mix, të fillojë-up mbështetje, problemeve, trajnim, komente mendim të dytë dhe të ristrukturojë shërbimet që rrisin kapacitetin e thatë tuaj Mix llaç bimore. Nëse ju jeni gati për të mësuar më shumë për shërbimet tona, ne jemi të përgatitur për të ju ndihmuar me hartimin e kërkesës tuaj.

Ne jemi të angazhuar për të siguruar zgjidhje me kosto efektive dhe produkte të cilësisë me një kthesë shumë të shpejtë. Ne jemi një nga të paktët që e kuptojnë të cilësisë dhe ofrimit kërkesat e klientëve tanë vendas dhe ndërkombëtarë. bimët thatë mortaje janë hartuar duke mbajtur parasysh thatë përzierje llaç kontraktorit bimore pritje të investimit.

PRODHIM DHE INSPEKTIMI

Quanhua Mixer Equipment Factory Machine mbulon një sipërfaqe prej 200.000 metra katrorë dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 120.000 metra katrorë, me 300 punonjës profesional. Të gjithë prodhimin e pajisje makine sipas standardit ISO9001 dhe CE. Pas të prodhuar, të gjitha makine do të testohen në mënyrë rigoroze derisa shkon mirë.

makinë ynë mund të kalojë inspektimit SGS dhe të tjerët, kështu që pala juaj mund të organizojmë për të bërë inspektimit para se të dërgesës.

Për një grup të bimëve Llaç i thatë, përveç motorit kërkojnë siemens dhe kjo kërkon 2 muaj kohë të prodhimit, të gjitha makine tjera përdorin 30-45 ditë kohë të prodhimit.

INSTALIMI

Si një udhëheqës global në industrinë e, ne ofrojmë klientëve një paketë të plotë të shërbimit dhe mund të pranojë projektin gardian për klientët. Ne ofrojmë instalimin dhe ndërtimin e plotë të shërbimeve për të gjitha pajisjet ne prodhimin dhe të sigurojnë. profesionale dhe shumë përvojë instaluesit tona në terren janë të angazhuar për të kënaqur kërkesat e klientëve tanë më kërkues.

Shërbimet tona ri-instalimit përfshirë vendosjes dhe shtrirjes, rindërtimin dhe modifikime, riparimin dhe shërbimet e ri-instalimit. Aftësitë përfshijnë sistemit projektimin, vendosjen pajisje, pajisje në lëvizje, sistemi nisni & komisioneve dhe Menaxhimi i Projekteve dhe pajisje të tjera të ndryshme për kërkesat e specifikuara.

FAQ

1. What's the capacity for the dry mortar mixer plant? 2 to 100 T/H

2. What's your raw materials? Cement, sand, Fly ash/GGBS,and Additive material kinds (Mineral admixture,Chemical additives kinds)

3. What's the usage of the final products? Dry mortar for Plastering and masonry work or others. There are more than 16 kinds of mortar and this line can produce about five of them. If you want to produce even more, we can also offer.

4. How do you want to packing the final products? Automatic packing In HDPE/ Paper bags and through Transit mixers...

Mëso më shumë
 • Llaç i thatë

 • DESIGN

 • Prodhim INSPEKTIMI

 • INSTALIMI

 • FAQ